O nas

Firma POP Time Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji szeroko rozumianych materiałów POS (z ang. Point of Sale), które wspierają promocję i sprzedaż produktów. Zakres naszej działalności jest wielopłaszczyznowy – od standardowych produktów wykorzystywanych do organizacji przestrzeni sklepowej poprzez ekspozytory multimedialne, prezentery produktowe, stojaki na wydruki, podajniki pleksi oraz stoiska ekspozycyjne.

>

Posiadamy własny park maszynowy oraz zaplecze magazynowe zaopatrzone w ponad 1000 różnych produktów, które są „dostępne od ręki”. Oznacza to, że reagujemy na potrzeby naszych Klientów oraz dostarczamy materiały POS na akcje promocyjną na czas.

Działając w oparciu o własne działy projektowe i produkcyjne, specjalizujemy się również w produkcjach „na zamówienie”. Od 2002 roku realizujemy projekty zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych materiałów i technologii.

>

Cechuje nas wysoka jakość produktów, indywidualne i oryginalne projekty a przede wszystkim profesjonalna, doświadczona i elastyczna obsługa. Doświadczenie zdobyte w ostatnich latach działalności w branży stawia nas w czołówce firm wykonujących materiały POS w Polsce.

Działamy z powodzeniem na rynku polskim i zagranicznym.

>

Zapraszamy do współpracy partnerów handlowych, agencje marketingowe, agencje POS, drukarnie oraz introligatornie.

>

Wasz Zespół POP Time

>