Firma POP Time Sp. z o.o. oprócz szerokiej gamy rozwiązań do budowy standów kartonowych oferuje również inne akcesoria reklamowe, dzięki którym Państwa stand nabierze indywidualnego charakteru i pozwoli wyróżnić go na tle konkurencji. Proponowane inne akcesoria to między innymi:

Kieszenie na plakaty

Można je zamocować na bokach standu kartonowego. Oferujemy bezbarwne kieszenie z folii PVC (mat/połysk lub połysk/połysk) w dowolnych formatach i rozmiarach. Grubość materiału dopasowujemy do formatu kieszeni. Proponowane kieszenie umożliwiają jednostronną prezentację grafiki i mają zaaplikowaną dwustronną samoprzylepną taśmę. Zaletą kieszeni jest ich łatwy i szybki montaż. W celu zamocowania kieszeni na standzie wystarczy odkleić pasek ochronny z taśmy i przykleić do boków standu.

Wobblery

To wystające ruchome elementy, które mocowane są najczęściej za pomocą kiwaków na listwie cenowej, ale także bezpośrednio na rancie półki. Wobblery reklamowe wykonujemy na papierze kredowym lub PCV w dowolnym kształcie i rozmiarze. To skuteczna i efektowna reklama wspierająca sprzedaż produktów.

Shelf-stoppery (osłonki cenowe)

Jeszcze bardziej wyróżnią Państwa markę lub produkt. Osłonki mogą informować o nowości lub promocyjnej cenie i są mocowane bezpośrednio na listwie cenowej. Produkujemy shelf-stoppery wyłącznie z najwyższej jakości tworzyw sztucznych jak PVC oraz PET. Mogą Państwo zakupić standardowe osłonki dostępne w ciągłej sprzedaży lub zamówić stoppery według indywidualnych wytycznych. Jako producent możemy wykonać stopery w dowolnych kształtach i wymiarach.

Uchwyty reklamowe

Umożliwiają nam zawieszenie reklamy równolegle lub prostopadle do półki. W celu zamocowania uchwytu z grafiką wystarczy go przykleić lub wsunąć za przednią część listwy cenowej, znajdującej się na rancie półki. Oferujemy również wydruki na papierze i tworzywach sztucznych typu PCV i PET. Drukujemy metodą UV oraz sitodrukiem.

Samoprzylepne haki

Są to produkty, umożliwiające zawieszenie ulotek informacyjnych lub kuponów na standzie kartonowym.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6