Uchwyty flagowe

Systemy flagowe to idealne rozwiązania do tworzenia małych flag reklamowych oraz chorągiewek. Flagi są niezastąpionym nośnikiem reklamy, a ich zaletą jest widoczność i lekka, trwała konstrukcja. Uchwyty najczęściej stosuje się do banerów w sklepach, marketach, na wystawach oraz w punktach usługowych. Chorągiewki są świetną formą promocji jak również nieodłącznym elementem imprez targowych, eventów, pikników, festynów i innych wydarzeń. Taka forma reklamy wyraźnie zaznaczy obecność Twojej firmy na rynku.

Maszty flagowe

W naszej ofercie znajdą Państwo maszty i uchwyty flagowe, które można zamocować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Ich montaż jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnych szczególnych narzędzi. Uchwyty flagowe dostępne w naszej ofercie umożliwiają montaż flagi do podłoża pod kątem 60 stopni, 72 stopni i 90 stopni.

Oferujemy gotowe zestawy, które składają się z uchwytu z kątem nachylenia 72 stopnie, rurką o długości 700 mm, zaślepką oraz pierścieniem. Tego rodzaju zestaw dostępny jest w dwóch opcjach montażu: za pomocą śrub, w podstawie są 4 otwory lub do przyklejenia, na podstawie zaaplikowana jest taśma piankowa. Na tego rodzaju masztach możemy zamocować flagi i chorągiewki wydrukowane na papierze lub materiale banerowym.

Uchwyty samoprzylepne

Ponadto oferujemy mniejsze uchwyty samoprzylepne o różnych kątach nachylenia oraz białą rurkę z PVC o średnicy 7 mm, którą przycinamy na dowolną długość. Rurka posiada nacięcie po całej długości w której umieszczamy wydruk papierowy. Do kompletu proponujemy końcówki do zaślepiania rurek.

Maszty pionowe

Maszty pionowe przeznaczone są do dekorowania biurek i lad sklepowych. Każda chorągiewka wyposażona jest w cienki maszt (rurkę), która wykonana jest z tworzywa sztucznego, umożliwiająca pionową ekspozycję w przystosowanych do tego przystawkach. Uchwyty samoprzylepne mocowane pod kątem można zamocować na dowolnej powierzchni, gdyż na podstawie zaaplikowana jest wysokogatunkowa taśma piankowa. Montaż takich zestawów jest prosty i nieskomplikowany. Jest to ciekawy i unikalny sposób na ekspozycją flagi i chorągiewki z logo firmy lub inna grafiką.

Przed zakupem produktów z taśmą samoprzylepną zalecamy wykonanie próby przed jego użyciem ze względu na różnorodność podłoży. Należy również pamiętać, żeby przed przyklejeniem uchwytu odkurzyć i odtłuścić powierzchnię na której zamierzamy zamocować uchwyt.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8