Kieszenie na ulotki

Koszulki PVC, PMMA na ulotki jest to jeden z najczęściej używanych produktów w miejscach sprzedaży czy biurach. Jest to wygodny i elegancki sposób dystrybucji ulotek lub grafiki każdego formatu. Powszechnie wykorzystywane we wszystkich gałęziach handlu i usług, mogą skutecznie zwiększać sprzedać, a także zachęcać potencjalnych klientów, do głębszego zainteresowania się Państwa ofertą. Znakomicie sprawdzają się we wszystkich miejscach, w których panuje duże natężenie ruchu pieszego takich jak halle, korytarze, recepcje, poczekalnie.

Wysoka przeźroczystość i bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, pozwala na długie i bezusterkowe korzystanie z kieszonek. Chronią również przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie ma lepszej osłony na wydruki informacyjne z tworzyw sztucznych. Jesteśmy bezpośrednim producentem kieszeni dlatego możemy zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze antyramy w rozsądnych cenach.

Pojedyncze koszulki na ulotki z pleksi

Poszetki reklamowe na wydruki wykonywane są z materiału PLEXI (PMMA), opcjonalnie PET. Używamy do ich produkcji tworzyw sztucznych (poliwęglan) o grubości 2 mm, 3 mm lub 4 mm. Są dostępne są w szerokim wyborze kształtów, wielkości i rodzajów. W standardzie dostępne są formaty: 1/3A4 (DL), A6, A5, A4, A3. Do wyboru orientacja pionowa lub pozioma. Nadają się idealnie do przyklejenia, powieszenia lub zamocowania za pomocą taśmy magnetycznej. Charakteryzują się świetną przejrzystością odwzorowującą szkło

Zawieszki informacyjne na ulotki z PVC

Wyjątkowo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Najczęściej wykorzystywane materiały do produkcji tych elementów to płyty folii: PVC Antireflex o grubości 0,3 mm lub 0,5 mm . Tutaj również dostępne są standardowe formaty: 1/3A4 (DL), A6, A5, A4, A3 ale na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj kieszeni niezależnie od ich kształtu czy wielkości. Jako formę mocowania polecamy Państwu trzy rodzaje taśm klejących (bezbarwna, piankowa, magnetyczna) jak i również świetnie sprawdzą się przyssawki, których pełna gama znajduje się również w naszej ofercie

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

1 2