Kieszenie na ulotki

Koszulki PVC, PET, PMMA na ulotki, zastosowanie

Antyramy są jednym z najczęściej używanych produktów w miejscach sprzedaży, sklepie czy biurze. Jest to wygodny i elegancki sposób dystrybucji ulotek lub grafiki każdego formatu. Powszechnie wykorzystywane we wszystkich gałęziach handlu i usług, mogą skutecznie zwiększać sprzedać, a także zachęcać potencjalnych klientów, do głębszego zainteresowania się Państwa ofertą. Znakomicie sprawdzają się we wszystkich miejscach, w których panuje duże natężenie ruchu pieszego takich jak hale, korytarze, recepcje, poczekalnie.

Pojedyncze kieszenie z PVC i AKRYLU na jedną kartkę informacyjną, wykorzystuje się:
w witrynach i drzwiach sklepu (mocowanie samoprzylepne lub na przyssawki)
– do regałów, ścian, mebli (mocowanie samoprzylepne)
– wraz z wysięgnikami bannerowymi (kieszenie z otworami)
– do sprzętu AGD, oraz innych materiałów reklamowych (mocowanie magnetyczne)
– element konstrukcji np. stojaków reklamowych WT/xx

Kieszeń mocuje się na taśmę montażową (bezbarwną, piankową lub magnetyczną), wykonuje się również otwory umożliwiające zawieszenie tabliczki. Same kieszenie wykorzystywane są często jako element stojaka, kieszeń wkłada się w podstawę np. drewnianą. Kieszenie z taśmą magnetyczną (ramy na etykiety) najczęściej stosuje się do lodówek, pralek, okapów, oraz innych metalowych powierzchni, aby na nich umieścić informacje o produkcie.

Wysoka przeźroczystość i bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, pozwala na długie i bezusterkowe korzystanie z kieszonek. Chronią również przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie ma lepszej osłony na wydruki informacyjne z tworzyw sztucznych.

Jesteśmy bezpośrednim producentem kieszeni dlatego możemy zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze antyramy w rozsądnych cenach.

Pojedyncze koszulki na ulotki z pleksi

Poszetki reklamowe na wydruki wykonywane są z materiału PLEKSI (PMMA), opcjonalnie PET. Używamy do ich produkcji tworzyw sztucznych o grubości 2 mm, 3 mm lub 4 mm. Są dostępne są w szerokim wyborze kształtów, wielkości i rodzajów.

W standardzie dostępne są formaty: 1/3A4 (DL), A6, A5, A4, A3. Do wyboru orientacja pionowa lub pozioma.

Nadają się idealnie do przyklejenia, powieszenia lub zamocowania za pomocą taśmy magnetycznej. Charakteryzują się świetną przejrzystością odwzorowującą szkło.

Kieszenie PVC na ulotki

Wyjątkowo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Jako formę mocowania polecamy Państwu trzy rodzaje taśm klejących (bezbarwna, piankowa, magnetyczna) jak i również świetnie sprawdzą się przyssawki, których pełna gama znajduje się również w naszej ofercie (dla wersji kieszeni z otworami).

Najczęściej wykorzystywane materiały do produkcji kieszeni reklamowych to PVC antyreflex o grubości 0,3 i 0,4 mm. Tutaj również dostępne są standardowe formaty: 1/3A4 (DL), A6, A5, A4, A3,  na życzenie jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj kieszeni niezależnie od ich kształtu czy wielkości.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

1 2