Organizacja półki sklepowej

Systemy zarządzania półkami stały się standardem i muszą być częścią nowoczesnych sklepów. Produkty do organizacji półki sklepowej zapewniają doskonałą prezentację produktu oraz utrzymują porządku na półce.

Wysięgniki magnetyczne do banerów

Idealnie zaprezentują markę, produkt lub innego rodzaju informację promocyjną, którą chcemy przekazać Klientowi. Wysięgniki sprawdzą się do wydruków z kartonu, PCV itp. Możemy je zamocować bezpośrednio przy promowanym produkcie na regale czy też w ladach chłodniczych. Dostępne z magnetyczną lub samoprzylepną podstawą. Dostępne uchwyty magnetyczne z możliwością ustawienia pod różnym kątem względem podstawy magnetycznej, możliwy również zmienny rozstaw haczyków.

Kieszenie PVC do listew cenowych

Kieszenie PVC umożliwiają umieszczenie cenówki, plakatu lub ulotki informacyjnej na listwie cenowej za pomocą odpowiednich uchwytów cenowych.

Krawaty reklamowe

Zwane również stripami służą do ekspozycji i promowania produktów. Za ich pomocą możemy zawiesić produkty pionowo jeden po drugim, bezpośrednio przy kasie lub innym szlaku komunikacyjnym najczęściej uczęszczanym przez Klientów. Krawaty reklamowe można zamówić na indywidualne zamówienie lub skorzystać z oferty standardowej.

Osłonki cenowe, stopery reklamowe

Mają za zadanie przyciągnąć wzrok klienta na produkty, które chcemy wyróżnić na półce. Służą jako nośnik informacji na temat aktualnych promocji lub nowości.

Separatory półkowe, popychacze

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów, dzięki którym organizacja półki sklepowej staje się łatwa i intuicyjna. Oferujemy separatory regałowe (rozdzielacze) oraz popychacze. Rozdzielacze pomagają w organizacji i prezentacji towarów na półce sklepowej. Są one bezpiecznie przymocowane do specjalnych profili montażowych na taśmie samoprzylepnej lub magnetycznej dzięki czemu separatory i popychacze nie zmieniają swojej pozycji oraz zapobiegają przesuwaniu się produktom.

Listwy reklamowe, uchwyty cenowe

Listwy reklamowe są szeroko stosowane do komunikacji cenowej oraz promocji produktu lub marki. Listwy reklamowe (shelflinery, shelftalkery) z indywidualnym nadrukiem pomagają wyeksponować produkt na półce wśród innych marek. Shelftalkery mogą również informować o nowości lub promocyjnej cenie.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

1 2 3 4 5