Wysięgniki magnetyczne do banerów

Wysięgniki do banerów służą do zawieszania zadrukowanych elementów reklamowych prostopadle do półek sklepowych. Idealnie zaprezentują markę, produkt lub innego rodzaju informację promocyjną, którą chcemy przekazać Klientowi. Możemy je zamocować bezpośrednio przy promowanym produkcie na regale czy też w ladach chłodniczych. Wysięgnik wraz grafiką ma zadanie zwrócić uwagę Klienta na ofertę lub produkt i zachęcić go do zakupu. Jest to niezbędny element POS wykorzystywany przy organizacji przestrzeni sklepowych a w szczególności alejek z regałami. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno uchwyty z podstawą magnetyczną do stosowania na metalowych półkach i regałach oraz z podstawą samoprzylepną.

Wysięgniki sprawdzą się do wydruków z takich tworzyw jak karton, PVC, PET itp.

Uchwyty flexi, uchwyt magnetyczny do banerów

Uchwyt magnetyczny składa się z podstawy magnetycznej, aluminiowego ramienia oraz dwóch plastikowych haczyków, które można przesuwać w celu regulacji rozstawu. Niektóre wysięgniki mają możliwość ustawienia ramienia pod różnym kątem względem podstawy magnetycznej, oraz obrotowe haczyki, dzięki czemu można zamocować taki uchwyt zarówno od góry półki jak i od dołu.

Uchwyty do banerów, dostępne długości

Długość ramienia uzależniona jest od modelu i może wynosić: 250 mm, 265 mm, 280 mm, 400 mm, 450 mm i 460 mm. Zaletą takich uchwytów jest ich prosty i szybki montaż, ale również to, że możemy je w dowolnym momencie zdjąć lub zmienić ich położenie.

Wydruki na tworzywach, banery

Do kompletu oferujemy wydruki na tworzywach sztucznych typu PVC i PET. Mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze i kształcie. Drukujemy metodą UV oraz sitodrukiem. Oprócz wydruków proponujemy kieszenie z PVC, które można wykorzystać do samodzielnej zmiany plakatu lub ulotki informacyjnej w dowolnym momencie. Dzięki kompleksowej obsłudze otrzymują Państwo od nas gotowy produkt, który wystarczy zawiesić w wybranym miejscu.

Produkty są w atrakcyjnej cenie a nasze stany magazynowe zapewniają krótkie terminy realizacji. W celu uzyskania wyceny lub szerszej informacji o produkcie, prosimy o kontakt.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7