Uchwyty z kieszenią do rurek

Uchwyt wykonany z miękkiej, przezroczystej gumy, pasuje do większości metalowych zakończeń ramion dostępnych w sklepach i salonach sprzedaży tj. okrągłych, prostokątnych, kwadratowych oraz owalnych. Kieszeń wykonana jest z bezbarwnego i bardzo wytrzymałego tworzywa. W komplecie tworzą nowoczesne i oryginale rozwiązanie odpowiadające nowoczesnym trendom. Dzięki temu uchwytowi widoczne są ceny, opisy i promocje produktu, które prezentowane są na wieszaku oraz, które mają za zadanie zwrócić uwagę Klienta. Jednocześnie uchwyty reklamowe chronią ubrania przed zsuwaniem się na Klienta.

Ten innowacyjny produkt jest sprzedawany w ponad 30 krajach na całym świecie i można go zobaczyć w wielu wiodących salonach sprzedaży na rynku. Produkt i akcesoria do niego zdobyły swoją popularność z uwagi na wszechstronne zastosowanie. Dzięki elastycznemu uchwytowi można zamocować go na wszelaki ego rodzaju rurkach i wieszakach oraz w razie konieczności zdjąć bez najmniejszego problemu.

Uchwyt wielozadaniowy

Wielozadaniowy, gumowy uchwyt wraz z antyramą to idealne rozwiązanie dla sklepów odzieżowych. Jest łatwy w montażu i pozwala na szybką wymianę reklamy.

Dostępne formaty

Uchwyty reklamowe z nośnikiem reklamy dostępne są w 3 standardowych formatach:

  • 100 x 100 mm
  • A7
  • A6

Nośniki reklamy wykonane są z pleksi odlewanej. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania cenówki w innym formacie (materiał PET, kolor tworzywa bezbarwny).

Możesz użyć tego uchwytu, aby:

pokazać cenę
przedstawić opis produktu
powiadomić o promocji lub obniżce
zaprezentować nowości

Zalety uchwytu:

pasuje do większości zakończeń ramion dostępnych na rynku
prosty montaż
łatwa i szybka wymiana grafiki bez konieczności zdejmowania uchwytu z rurki
chroni ubrania przed zsuwaniem się z wieszaka
nowoczesny wygląd

Uchwyt sprzedawany tylko w komplecie.

Cenę produktu podajemy na zapytanie. Zachęcamy do wysłania zapytania na adres e-mail: info@poptime.pl. Cena uzależniona jest od zamawianej ilości. Im większa ilość tym bardziej atrakcyjna cena. Jeżeli potrzebujesz innego rozwiązania daj nam znać, a chętnie pomożemy. Jako producent materiałów POS mamy wiele możliwości i postaramy się znaleźć produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie jednego wyniku