Przyssawki

Przyssawki do szyb to bezbarwne chwytaki, które dają możliwość bezinwazyjnego mocowania ich do określonych powierzchni i mogą być używane na wiele sposobów. Przyssawki gumowe najlepiej przylegają do gładkich powierzchni takich jak: lustra, szyby, powierzchnie lakierowane itp. Każdy sklep powinien być wyposażony w przyssawki silikonowe umożliwiając tym sobie zamocowanie reklamy oraz informacji na kilka sposobów w punkcie sprzedaży. Ich zaletą jest niska cena oraz wszechstronne zastosowanie.

Zastosowanie

Przyssawki silikonowe czy też przyssawki gumowe wykorzystuje się do zawieszania reklam, artykułów reklamowych, różnych elementów dekoracyjnych, gadżetów w witrynach sklepowych, salach bankietowych a nawet przy dekoracji aut ślubnych itp. Przyssawki to popularne rozwiązanie po które sięgamy wówczas gdy poszukujemy mocowań bez użycia taśmy czy kleju. Rekomendujemy je dla osób chcących w szybki i łatwy zawiesić reklamę.

Warianty przyssawek

Przyssawki z haczykiem stosuje się do zawieszania tabliczek i kieszeni z otworami oraz gadżetów reklamowych. Przyssawkę oferujemy w dwóch średnicach 45 i 47 mm.
Przyssawki z otworem ułatwiają zawieszenie wszelkiego rodzaju tabliczek czy wydruków na sznurku, żyłce lub łańcuszku, wykorzystywane są również do dekoracji sal bankietowych i aut ślubnych. Przyssawka dostępna jest z otworem o średnicy 2 lub 3 mm.
Przyssawka z gwintem i nakrętką (smart przyssawka) jest przydatna przy montażu tabliczek informacyjnych, znaków itp.
Przyssawka z grzybkiem bestseller wśród przyssawek. Umożliwia montaż małych ekspozytorów na produkty lub stojaczków na ulotki w ladach chłodniczych.
Przyssawki z pinezką z ich pomocą bez problemu zamocujesz plakat w witrynie sklepowej. Przyssawka występuje również w opcji z samoprzylepnym krążkiem na pinezce, dzięki której możemy uzyskać efekt 3D.

Zalety stosowania przyssawek

– bezinwazyjne mocowanie,
– cena na każdą kieszeń,
– wysoki stan magazynowy elementów przyssawkowych.

Zapraszamy do wysyłania zapytań.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

1 2