Uchwyty cenowe ClearGrip

Uchwyt ClearGrip to inaczej uchwyt cenowy mający na celu prezentację etykiety produktów w miejscach, w których zastosowanie zwykłej cenówki jest niemożliwe. Jest to idealne rozwiązanie umożliwiające zamocowanie ceny, reklamy lub ulotki informacyjnej o produkcie na wszelkiego rodzaju pojemnikach, koszykach, prętach. Tego typu mocowania można również wykorzystać do prezentacji opisu produktów, usług, a także przy wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Nasze uchwyty są wykorzystywane praktycznie w każdej branży, a w szczególności w sklepach spożywczych, odzieżowych, dziecięcych, sportowych, kawiarniach, cukierniach, piekarniach i w wielu innych punktach. W naszej opinii jest to idealny sposób na prezentowanie ceny, informacji o produktach i promocjach. Tym samym taki uchwyt cenowy jest to niezbędnym wyposażeniem każdego sklepu oraz salonu.

Jaka działa Clear Grip?

Praktycznie każdy ClearGrip składa się z uchwytu, który ma szerokość 50 mm lub 80 mm w którym można umieścić etykietę o maksymalnej grubości 0,7 mm. Dodatkowo część mocowań posiada ruchomy przegub (łącznik) umożliwiający regulację kąta nachylenia, co daje nam możliwość ustawienia uchwytu w dowolnej pozycji. Do wyboru mają Państwo uchwyt z podstawką oraz krokodylkiem lub inaczej chwytakiem, oraz uchwyty z żabką. Te drugie wystarczy zamocować na brzegu danego przedmiotu, a maksymalny zakres łapania wynosi 12 mm lub 36 mm. Tego typu mocowanie idealnie się sprawdzi do produktów typu półki, skrzynki i rurki, na przykład na kierownicach rowerów oraz motocyklach.

Oprócz tego mamy obejmy cenowe do mocowania metek cenowych na podłużnych towarach na przykład kiełbasa, ser. Przy realizacji projektów, które wymagają mocowania na półkach metalowych, mamy uchwyt z podstawą magnetyczną – który jest bardzo stabilny i funkcjonalny. Zaletą tego typu mocowań jest ich estetyczny wygląd oraz funkcjonalność, gdyż w dowolnym momencie można uchwyt zdjąć i zamocowań w innym miejscu.

Wielofunkcyjność uchwytów

Uchwyty można stosować również z powodzeniem w każdym domu w celu prezentacji zdjęć, ważnych codziennych informacji, obrazków czy rysunków. Sprawdzą się również na biurku w pracy.

Nasze produkty pakowane są po 10 sztuk.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9