Eurozawieszki samoprzylepne

Eurozawieszki najczęściej wykonane są z bezbarwnej, trwałej folii PCV lub folii PET z paskiem taśmy klejącej. Mocowane są do produktu, do towaru w opakowaniach, papieru oraz kartonu m.in. do zawieszania kalendarzy. Eurozawieszki to inaczej haczyki samoprzylepne, które umożliwiają mocowanie i zawieszanie produktów na hakach pojedynczych lub podwójnych oraz na krawatach reklamowych i innych nośnikach wystawienniczych. Samoprzylepne zawieszki to proste i skuteczne rozwiązanie umożliwiające ekspozycję produktu, który pierwotnie nie miał możliwości powieszenia.

Wykorzystywane są głównie przez sklepy w połączeniu z pudełkami, workami, torebkami, kosmetykami, biżuterią, artykułami spożywczymi oraz budowlanymi. Eurozawieszka umożliwia również uporządkowanie produktów w sklepach, dzięki temu, że można je zawiesić na hakach w ściankach perforowanych. Dodatkowo są niedrogie i występują w różnych wielkościach i o różnej wytrzymałości. Zawieszki oferujemy na arkuszach lub rolkach.

Eurozawieszki – warianty

Eurozawieszki samoprzylepne dostępne są w różnych wymiarach , z różnym otworem oraz udźwigiem. Eurozawieszki występują z otworem typy “delta” , mocowaniem typu haczyk, z otworem szczelinowym oraz okrągłym. Zawieszki z otworem typu “delta” sprawiają, że produkty samo-poziomują się. Produkty, które mają zastosowane zawieszki typu haczyk są łatwo dostępne dla klienta, produkt można zdjąć z haka, bez konieczności zdejmowania produktów wiszących przed nim i odwiesić. Zawieszki z okrągłym otworem są idealne do zawieszania mniejszych i lekkich przedmiotów na pojedynczych hakach lub krawatach reklamowych zwanych inaczej stripami.

Eurozawieszki w ofercie i na zamówienie

POP Time Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy DO-IT na terenie Polski. Firma Do-IT pochodzi z Stanów Zjednoczonych, oferuje szeroki wybór zawieszek samoprzylepnych, krawatów reklamowych oraz “rączek” do opakowań. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą www.do-it.com

Dane dotyczące dopuszczalnego ciężaru, które podajemy mają jedynie charakter orientacyjny. Dla uzyskania optymalnego efektu należy dokładnie dobrać odpowiednią zawieszkę, PRÓBKI WYSYŁAMY BEZPŁATNIE.

Wykonujemy również eurozawieszki na zamówienie w dowolnym wymiarze i kształcie. Zachęcamy do wysyłania zapytań.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

1 2