Materiały POS

Drobne akcesoria POS (z ang. Point of Sale) służą do promocji marki, wspierają sprzedaż bezpośrednią produktu lub usługi w punkcie sprzedaży. Jednocześnie akcesoria te są nośnikiem przekazu i kierowane są wprost na klienta podejmującego decyzję o zakupie często pod wpływem impulsu. Materiały POS skutecznie wpływają na zwiększenie zainteresowania na produkt który jest wyróżniony na tle innych konkurencyjnych przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań.

Materiały POS to także szeroki wachlarz artykułów do mocowania i budowania dekoracji oraz wystroju różnych miejsc, witryn sklepów i sieci handlowych.

W gronie proponowanych przez nas produktów znajdują się: wysięgniki i kiwaki do woblerów, uchwyty cenowe, listwy cenowe, shelfstopery, shelflinery, osłonki cenowe, krawaty reklamowe, uchwyty sufitowe, euro zawieszki, śruby i nity introligatorskie, uchwyty reklamowe, wiele innych rozwiązań wspierających ekspozycję i oznaczenie produktu na półce sklepowej oraz stojaki reklamowe, regały ekspozycyjne, prezentery reklamowe, stojaki podłogowe, nośniki z akrylu oraz systemy prezentacyjne.

Reklamy w punkcie sprzedaży mają fundamentalny wpływ i oddziaływają na odbiorcę i na jego decyzje związane z zakupem. Artykuły POS są wykorzystywane wszędzie tam gdzie celem jest budowanie i wzmacnianie marki produktów ( np. sklep). Uefektywniają realizację każdej kampanii promocyjnej i marketingowej, dlatego stosowane są we wszystkich sektorach oraz przez liczące się na rynki firmy.

Podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń oraz dopasowanie do każdego budżetu. Jeśli nasuwają się pytania chętnie na nie odpowiemy, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 262 wyników

1 2 3 4 20 21 22