Separatory półkowe

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów, dzięki którym organizacja półki sklepowej staje się łatwa i intuicyjna. Oferujemy separatory regałowe, popularne również jako rozdzielacze lub oddzielacze. Są to elementy, które pomagają w organizacji i składowania towarów na półce sklepowej. Towary nie leżą luzem, są posegregowane i oddzielone. Użycie systemu rozdzielaczy daje również możliwość redukcji czasu pracy personelu, który musiałby poświęcić na utrzymanie porządku na półkach. Tego rodzaju systemy są bezpiecznie przymocowane do specjalnych profili montażowych na taśmie samoprzylepnej lub magnetycznej dzięki czemu separatory i nie zmieniają swojej pozycji oraz zapobiegają przesuwaniu się produktom.

Jest to popularne rozwiązanie wykorzystywane w sklepach wielkopowierzchniowych w szczególności w marketach oraz drogeriach przy segmentacji artykułów spożywczych oraz kosmetyków, pozwala uporządkować towary na półkach oraz ułatwia proces składowania.

Rozdzielacze półkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo rozdzielacze do półek sklepowych z ogranicznikiem na froncie typu T lub z zaokrąglonym przodem o stałej długości lub regulowanej poprzez odłamywanie jednostek co 25 mm. Rozdzielacze wykonane są trwałego tworzywa sztucznego.

Popychacze półkowe

Głównym zadaniem popychaczy sprężynowych jest automatyczne przesuwanie produktów na przód półki, w celu zapewnienia atrakcyjnej ekspozycji. Zastosowanie popychaczy półkowych pozwoli na oszczędność czasu pracy przy uzupełnianiu i przesuwaniu produktów na front półki przez personel. Oferowane popychacze występują w trzech długościach: 285 mm, 385 mm i 485 mm i o trzech siłach nacisku: 3N, 6N i 9N. Popychacz posiada na obu końcach klipsy, mocujące do profili przednich i tylnych.

Główne zalety separatorów i popychaczy:

– zapewniają doskonałą prezentację produktów na półce
– każdy produkt ma wydzielone miejsce na półce
– utrzymują porządek na sklepowej półce
– zmniejszenie ilości czasu pracy, który personel musiałby poświęcić na utrzymanie porządku na półce
– łatwy montaż, nie wymagający użycia narzędzi

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4