Ramionka do wobblerów

Kiwaki do woblerów to giętkie, elastyczne ramiona na których umieszczany jest wobbler. Kiwaki wykorzystywane są jako forma reklamy, mająca na celu wyróżnić produkt lub usługę w sklepie lub punkcie usługowym. Ramionka do wobblerów, wraz z wydrukiem, mocowane są najczęściej na listwie cenowej – półce na której znajduje się reklamowany produkt, ale także w chłodniach, lodówkach, na meblach, przy kasach lub bezpośrednio na produktach. Ramiona są elementem ruchomym, które za pomocą niewielkiego nawet podmuchu wiatru wprowadzają je w ruch. Kiwaki do wobblerów mają za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnego Klienta i zachęcić go do zakupu.

Kiwaki do woblerów

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ramion do wobblerów o różnych długościach oraz szerokościach. Najbardziej popularne ramiona to te, które wykonane są z materiału PCV oraz PET, ale także z aluminium. Te ostatnie przeznaczone są do większych i cięższych wydruków reklamowych.

Ramiona do wobblerów wykonujemy z bezbarwnej folii PCV lub PET o grubościach od 0,2 do 0,4 mm. Kiwaki zakończone są na końcach dwustronną taśmą samoprzylepną. Do wyboru taśma foliowa na kleju kauczukowym lub taśma piankowa. Jako producent możemy wykonać kiwaki o dowolnych parametrach.

Ramionka do woblerów z aluminium

Wysięgniki do wobblerów z aluminium cechuje duża wytrzymałość oraz elastyczność. Dzięki swojej elastyczności można je ustawić w dowolnej pozycji względem powierzchni mocowania oraz produktów. Oferujemy je w dwóch długościach 75 mm i 150 mm.

Ze względu na różnorodność podłoży zalecamy wykonanie próby produktu przed jego użyciem. Próbki ramionek do wobblerów wysyłamy bezpłatnie.

Na zamówienie wykonujemy również wobblery z kartonu lub PCV w dowolnym kształcie i rozmiarze. Wobblery to skuteczna i efektowna reklama wspierająca sprzedaż produktów dlatego nie czekaj i wyślij zapytanie o cenę oraz możliwości wykonania: info@poptime.pl

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

1 2