Listwy i ramy do plakatów

Ramy plakatowe

Ramy na plakaty z aluminiowym systemem OWZ doskonale wyeksponują i zabezpieczą Państwa wydruki reklamowe i promocyjne. Zastosowane rozwiązanie (OWZ: Otwórz-Włóż-Zamknij) umożliwia łatwą wymianę plakatu i świetnie trzymają konstrukcję. Ta koncepcja to prawdziwy przełom w dziedzinie reklamy wizualnej. Jego wprowadzenie na rynek i wykorzystanie do produkcji takich ram spowodowało, iż zmiana ekspozycji stała się niezmiernie prosta i zajmuje dosłownie kilka chwil. Obecnie ramki do plakatów których konstrukcja bazuje na profilu OWZ spotykamy praktycznie na każdym kroku, a liczba jego zastosowań wciąż rośnie. Ramki na plakaty wykonane są z aluminium, które jest tworzywem o wysokiej jakości i cechuje go długa żywotność oraz elegancki wygląd.

Rodzaje ram aluminiowych OWZ:
ramy jedno i dwustronne
ramy z narożnikami zaokrąglonymi lub narożnikami ściętymi
trzy szerokości profilu: 18,25,32 mm
ramy na zewnątrz wodoodporne
ramy podświetlane LED

Każda rama wyposażona jest w folię anty-refleksyjną z filtrem UV o grubości 0,4 mm, która tłumi refleksy światła, chroniąc plakat przed blaknięciem. Tył ramy wykonany jest z trwałego, odpornego na pęknięcia materiału PS (polistyren). Wariantowo można zamówić wykonanie “pleców” stelaża z blachy. Taka oprawa plakatów może być z powodzeniem stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Staramy się zapewniać stałą dostępność rozwiązań, które mają format: A4 (210 x 297 mm), A3 (297 x 420 mm), A2 (420 x 594 mm), A1 (594 x 841 mm), A0 (841 x 1189 mm), B2 (500 x 707 mm), B1 (707 x 1000 mm) ale każdy inny wymiar jest możliwy do wyprodukowania – nawet duże powierzchnie.

Funkcjonalne oprawy plakatów są dostępne w następujących wersjach: zatrzaskiwane o profilu aluminiowym o szerokości 18, 25, 32 mm, jedno i dwustronne lub wodoodporne.

Dostępne są dwa rodzaje wykończeń: z narożnikami zaokrąglonymi oraz z narożami kwadratowymi. Również kolor nie stanowi problemu – dysponujemy pełną gamą odcieni z wzornika RAL. Jeśli więc marzy się Państwu czarna oprawa zdjęcia – zapraszamy do nas!

Listwy do wieszania plakatów

Kolejny nasz sukces sprzedażowy to listwy aluminiowe do wieszania plakatów. Wykonane są z aluminium anodowanego w kolorze srebrny-mat o lekko zaokrąglonym kształcie co nadaje im bardzo estetyczny wygląd. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im produkty, które mogą wykorzystać bezproblemowo w każdej sytuacji i warunkach. Są w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Listwa plakatowa przeznaczona jest do ekspozycji zdjęcia, plakatów, banerów innych grafik wykonanych na materiałach elastycznych.

Wykorzystujemy profil frontowy o szerokości 25 mm i specjalny profil bazowy (nieruchomy), który zapewnia odpowiednie mocowanie nośnika grafiki. Każdy komplet składa się z dwóch listew montażowych, czterech szarych zaślepek i dwóch regulowanych zawieszek. W naszej ofercie nie skupiamy się tylko na popularnych rozmiarach. Dosłownie każdy wymiar jest u nas dostępny.

Rodzaje listew plakatowych:

aluminiowe
plastikowe

Do montażu plakatów idealnie nadają się także profile plastikowe. Montaż z ich pomocą jest szybki i niezwykle prosty. To lekkie rozwiązanie jest idealnym sposobem na zamocowanie wydruków czy innych materiałów papierowych o cienkich grubościach. Dostępne są rozwiązania wsuwane i zatrzaskiwane z możliwością dołączenia haczyków ułatwiających zawieszanie. Najchętniej kupowane są listwy plakatowe bezbarwne ale możemy również dostarczyć ten produkt w innych kolorach – takich jak: biały, czarny, a dla większych ilości również: żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony. Mamy także możliwość oklejenia naszych listew taśmą samoprzylepną dwustronną: bezbarwną lub piankową

Akcesoria do zawieszania listew, tablic i ram aluminiowych

Akcesoria do zawieszania listew, tablic i ram aluminiowych umożliwiają podwieszenie tablic na suficie lub w witrynie oraz na lince stalowej. W ofercie artykułów eksploatacyjnych znajdują się uchwyty do mocowania, linka stalowa, zaciski do pętelek oraz haczyki. Każda ramka lub listwa może zostać zamontowana w niebanalny a zarazem solidny sposób i wytrzymały sposób. Te drobne akcesoria powodują, że każdy klient znajdzie u nas pełne rozwiązanie i zadbamy również o sposób jego ekspozycji.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

1 2