Krawaty reklamowe, klik paki

Popularne również jako stripy, clip stripy, klik paki lub paski mechandisingowe to powszechnie znane i spotykane rozwiązanie w wielu punktach handlowych. Służą one głównie do ekspozycji i promowania produktów w sklepach, drogeriach, aptekach itp. Są to taśmy ekspozycyjne umożliwiające zawieszenie produktów pionowo jeden po drugim, bezpośrednio przy kasie sklepowej, regale w markecie lub innym szlaku komunikacyjnym najczęściej uczęszczanym przez Klientów.

Głównym zadaniem taśm ekspozycyjnych jest zwiększenie świadomości produktu i stymulacja do impulsywnej sprzedaży. Krawaty reklamowe to proste i efektywne rozwiązanie, dzięki któremu w łatwy sposób można wyeksponować i wypromować produkty. Stripy dedykowane są do ekspozycji: żywności, kosmetyków i artykułów przemysłowych.

Użycie krawatów reklamowych pozwoli zaoszczędzić miejsce na półce, ale także jest to efektywny sposób na przyciągnięcie uwagi Klienta, gdyż zazwyczaj takie produkty zawieszone są na wysokości wzroku potencjalnego nabywcy. Krawaty reklamowe można zamówić na indywidualne zamówienie lub skorzystać z oferty standardowej.

Standardowe stripy reklamowe

W ofercie posiadamy krawaty reklamowe wykonane z tworzywa sztucznego oraz metalu, różniące się ilością haczyków do zawieszania produktów. Standardowe krawaty reklamowe występują w wersji mlecznobiałej, białej oraz przezroczystej. Każdy ze stripów jest wyposażony w określoną liczbę haczyków, na których można umieścić produkty. Mogą Państwo zakupić zarówno pojedyncze taśmy lub rolki do samodzielnego podzielania na odcinki – na każdym odcinku są 3 haczyki i 1 otwór do zawieszania, co trzy haczyki mamy perforację, ułatwiającą dzielenie. Dodatkowo możemy spersonalizować taki krawat reklamowy umieszczając na toperze/główce logo firmy.

Krawaty (stripy) na zamówienia

Istnieje możliwość zamówienia stripów reklamowych w dowolnym kolorze, kształcie oraz rozmiarze dopasowanym do danego produktu. W przypadku produktów, które nie mają otworów do zawieszania na haczykach proponujemy trzy rozwiązania a mianowicie: zawieszki z euro-otworem, które umożliwią montaż produktów na haczykach, stripy z metalowymi “żabkami” oraz krawaty z kieszonkami.

Krawaty reklamowe wykonane są najczęściej z folii PCV lub polipropylenu, ale także z metalu dzięki czemu są mocne i trwałe. Warto dodać, że stripy są produktami wielokrotnego użytku, wystarczy je tylko regularnie uzupełniać produktami.

Krawaty reklamowe (stripy) można zawiesić za pomocą metalowych haczyków typu “S” lub pasków spinających. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów do zawieszania. Oferujemy również kompletację stripów wraz z haczykami lub paskami spinającymi oraz Państwa produktami, tym samym otrzymują Państwo gotowy produkt do zawieszenia.

Zachęcamy do wysyłania zapytań pod adres e-mail: info@poptime.pl

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9