Ości nylonowe, metkownice igłowe

Metkownica do etykiet zwana również pistoletem do etykiet to urządzenie przeznaczone do wstrzeliwania nylonowych ości łączących metkę z odzieżą. Metkownica umożliwia szybkie i sprawne przymocowanie metek czy etykiet cenowych do różnej grupy produktów za pomocą ości nylonowych.

Użycie metkownic pozwoli na stworzenie jednolitego systemu identyfikacji artykułów. Użytkowanie takiej metkownicy jest niezwykle proste i intuicyjne. Dzięki metkownicą przyspieszysz i usprawnisz proces etykietowania oraz obniżysz koszty pracy.

Oferowana przez nas metkownica jest jednorzędowa i zawiera w zestawie metalową igłę.

Dodatkową zaletą takiego urządzenia jest ergonomiczna rączka, która ułatwia długotrwałą pracę bez znacznego wytężenia dłoni. Metkownice wykonane są z trwałych i mocnych materiałów, co eliminuje ryzyko ich uszkodzenia. Tego typu urządzenia są niezastąpione w branży odzieżowej czy galanteryjnej, dlatego też jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą oznaczyć swoje produkty w sklepach. Metkownica jest lekka i dzięki temu nie obciąża ręki.

Igły do metkownic

Oferujemy dwa rodzaje igieł: igły z plastikową oprawką lub metalową. Każda metkownica dostarczana jest w komplecie z 1 szt. igły z plastikową oprawką. Warto zakupić dodatkowe sztuki w przypadku częstego wykorzystywania metkownicy.

Ości nylonowe do metkownic

Do metkownic oferujemy również ości nylonowe, które są używane do mocowania etykiet do odzieży, obuwia, czapek, rękawiczek oraz do łączenia produktów w pary. Przeznaczone do materiałów o standardowym i luźnym splocie. Ości nylonowe cechuje duża wytrzymałość i delikatny wygląd. Kolor ości biały.

W naszej ofercie dostępne są następujące długości: 15 mm, 20 mm, 25 mm, 40 mm, 50 mm, 65 mm. Opakowanie zawiera 5000 sztuk.

Metkowanie i etykietowanie

Nasza firma proponuje oprócz sprzętu do metkowania, usługę wykonania metkowania oraz łączenia produktów w pary. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o przesłanie zapytania. Gwarantujemy że cena będzie konkurencyjna. Dodatkowych informacje udzielamy telefonicznie + 22 678 81 25 lub mailowo info@poptime.pl

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4