Stojaki informacyjne sprawdzają się w miejscach publicznych, recepcjach budynków, biur, holu czy sklepie. W prosty sposób ale efektowny, prezentują odbiorcy ofertę, istotne informacje, regulamin itp. Klienci dostrzegą to na czym ci zależy. Postaw stojak w widocznym miejscu i bądź spokojny że wzrośnie zainteresowanie reklamowaną gamą produktów.

Stojak informacyjny pozwala na wyeksponowanie materiałów marketingowych w najróżniejszych rozmiarach. Cechą wspólną wszystkich prezentowanych tutaj stojaków jest ich świetna funkcjonalność i uniwersalizm zastosowanych rozwiązań, bogaty wybór form oraz rozmiarów sprawiają, że wypełniają swoje zadanie, jednocześnie uzupełniają i wzbogacają wygląd każdego wnętrza.

Rodzaje stojaków do prezentacji informacji

Pojedyncze i kaskadowe stojaki do postawienia
Naścienne kieszenie
Stojaki podłogowe, różna wysokość i wiele możliwości

Stojak informacyjny na ulotki z plexi charakteryzuje się elegancką prezentacją i widocznym efektem ekspozycji ulotek w wysokiej jakości. Jest to nasze ulubione tworzywo (pleksi, akryl, plexiglas, szkło akrylowe) z którym pracujemy już prawie 20 lat. Nawet proste produkty wyeksponowane za pomocą tego materiału wyglądają interesująco i prestiżowo.

Najbardziej popularnym formatem do prezentacji informacji są nadal nieustająco ulotki A4 ale nasza dostępna oferta obejmuje również stojaki na ulotki A5, (A4) DL, A6 bądź każdą niestandardową konfigurację – co dotyczy także kolorów. Efektownie prezentujące się systemy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań ze strony klientów.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

1 2