Uchwyty do shelf-stopperów

Uchwyty do shelf-stopperów służą do aktywnej promocji marki oraz produktów. Mocowania do shelf-stopperów umożliwiają łatwy i szybki montaż reklamy, informacji czy ceny na półce sklepowej. Uchwyt z grafiką ma za zadanie zatrzymać Klienta i zachęcić go do zakupu produktu. Mocowania możemy zamontować bezpośrednio przy promowanym produkcie na regale lub ladzie chłodniczej. W zależności od zapotrzebowania uchwyt można zamocować prostopadle lub równolegle do półki. Jest to idealne rozwiązanie dla różnego rodzaju akcji promocyjnych lub świątecznych. Polecamy je w szczególności do zawieszania produktów reklamowych typu: wobblery, shelf-stoppery itp. Warto dodać, że tego typu mocowania są najbardziej popularne na rynku, a ich cena nie jest wygórowana.

Rodzaje uchwytów do shelf-stopperów

Dostępne są różne rodzaje uchwytów mocujących między innymi: samoprzylepne, magnetyczne, wsuwane, zawieszane na koszach, na rurkach, do półek szklanych i drewnianych. Mocowania posiadają różnej szerokości szczeliny mogące pomieścić materiały nawet do 5 mm. Dodatkowo wewnątrz szczeliny umieszczone są gumowe ząbki zabezpieczające materiał przed wypadaniem.

Montaż uchwytów do shelf-stopperów

Montaż takich mocowań jest prosty i szybki. W zależności od miejsca, w którym chcemy przymocować reklamę, możemy na przykład umieści uchwyt na listwie cenowej – który wystarczy przykleić lub wsunąć za cenówkę. Na regałach metalowych sprawdzą się również mocowania z podstawą magnetyczną. Jest to alternatywa dla uchwytów z taśmą samoprzylepną. Ich zaletą jest również to, że możemy je w dowolnym momencie zdjąć lub zmienić ich położenie. Na półki drewniane i szklane proponujemy uchwyty nasuwane nie wymagające klejenia. Takie uchwyty to idealne rozwiązanie dla sklepów, drogerii, aptek i innych punktów sprzedażowych oraz usługowych.

Nasza oferta druku

Oferujemy również wydruki na papierze i tworzywach sztucznych typu PCV i PET. Drukujemy metodą UV oraz sitodrukiem. Dzięki kompleksowej obsłudze otrzymują Państwo od nas gotowy produkt, który wystarczy zawiesić w wybranym miejscu.

Cena uchwytów jest atrakcyjna, a nasze stany magazynowe zapewniają krótkie terminy realizacji. W celu uzyskania wyceny lub szerszej informacji o produkcie, prosimy o kontakt.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

1 2 3 4