Organizery, urny z plexi

Pudełka przeznaczone do prezentacji różnego rodzaju drobnych produktów: gumek do włosów, apaszek, portfeli, breloków, zegarków, krawatów itp. Wykonujemy różnego typu pojemniki na produkty, pudełka, organizery oraz kuwety z tworzyw, głównie z plexi (PMMA) zwane również szkłem akrylowym.

Organizer z plexi (pojemnik, pudełko)

Powyższe produkty mają szerokie zastosowanie, wspierają i ułatwiają sprzedaż w każdej strefie Klienta (szczególnie przykasowej), pomagają wyeksponować i posegregować produkty. Takie pojemniki mogą służyć również jako organizery do szuflad. Przy produkcji naszych rozwiązań dostosowujemy się do Państwa wytycznych. Oferujemy kompleksową obsługę – od projektu po dostawę gotowej gabloty z plexi.

Urna z plexi

Bezbarwny pojemnik akrylowy typu urna ze szczeliną do wrzucania kuponów reklamowych, wizytówek, losów itp. Urna przezroczysta również spełnia funkcje jako urna do głosowania lub urna na ankiety. Otwór wrzutowy dostosowany jest do proporcjonalnie do wielkości ścianki ale w razie konieczności ten wymiar ustala klient wedle własnych potrzeb. Otwierane wieko mocowane jest na bezbarwnych zawiasach z plexi PANT. W komplecie znajdują się również zamek i 2 kluczyki.

Nadruk oraz znakowanie plexi

Dodatkowo mamy możliwość nadrukowania UV (full color) loga lub grafiki na ściankach przedmiotu. Jeśli nie byłby wykorzystywany nadruk bezpośredni świetnie w tej sytuacji sprawdza się naklejka. A jeśli nie żadne z powyższych proponujemy również elegancki grawer laserowy, który jest niezwykle efektowny, odznacza się niesamowitą dokładnością oraz jest bardzo trwałą metodą znakowania.

Najpopularniejsze rozmiary, które sprawdzają się w użytkowaniu to: BOX200 – 200 x 200 x 200 mm, BOX300 – 300 x 300 x 300 mm, BOX500 – 300 x 500 x 300 mm ale na zamówienie dostępne są inne wielkości urn.

Nasze wyroby powstają w oparciu o wiedzę inżynierską popartą doświadczeniem. Każdy produkt jest projektowany pod względem funkcjonalności i wytrzymałości a cena urn jest niezwykle konkurencyjna.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

1 2