Oznakowanie i rozwiązania do biur, instytucji

Prezentacja danych personalnych i komunikatów organizacyjnych powinno odbyć w jak najbardziej profesjonalnej formie. Do tego celu należy wybrać bezkonkurencyjne narzędzia, które nadadzą pomieszczeniom, wydarzeniom czy biurom jeszcze bardziej prestiżowy charakter. Wychodząc naprzeciw wypełnieniu tej niszy rynkowej stworzyliśmy właśnie taką serię produktów jak tabliczki przydrzwiowe i informacyjne, które umożliwiają sprawną komunikację z odbiorcą. Nasza oferta zawiera bardzo szeroką gamę nośników, które służą do oznakowania. Logo może stać się widoczne i rozpoznawalne

Czytelne tabliczki z grafiką, litery przestrzenne

Tabliczki informacyjne to kolejny niezbędny obecnie element oznakowania pomieszczeń biur czy instytucji. Taki sposób wykorzystywania przekazu w przestrzeni użyteczności publicznej lub biurowej jest szczególnie ważny dla Klientów. Osoby odwiedzające obiekt lub inne miejsca tego typu chcą spotkać się z rzetelną informacją na temat pomieszczenia czy kierunku, w jakim mają się udać. Dlatego wewnętrzne oznakowanie miejsc, do których trafia masowy odbiorca powinno zostać szczególnie wzięte pod uwagę. Możemy na nich umieścić dowolne piktogramy, znaki czy informacje. Do oznakowania wykorzystujemy grawer, cyfrowy druk UV, wycinanie laserowe lub CNC. Wykonanie naklejek wyciętych po obrysie również nie stanowi dla nas problemu. Zaprojektujemy i wykonamy dla Klienta: znaki na zamówienie, oznakowanie z własnym wzorem logo, napisem lub grafiką,

Dodatkowo dostępna u nas pełna gama uchwytów i systemów montażowych spowoduje, że wewnętrzne umiejscowienie takich tabliczek stanie się proste.

Do naszych najczęstszych realizacji należy takie oznakowanie jak:

 • tabliczki informacyjne,
 • tabliczki kierunkowe, ostrzegawcze
 • numeracja mieszkań/pokoi, oznaczenia pomieszczeń,
 • oznaczenia miejsc parkingowych
 • tabliczki BHP i P. POŻ. umieszczane wewnątrz jak i na zewnątrz.
 • inne na zamówienie wedle indywidualnych potrzeb

Kolejna ważna, modna i coraz bardziej popularna grupa produktowa w tej kategorii to litery przestrzenne oraz litery 3D. Jest to doskonały sposób ekspozycji marki lub logo firm. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy, możemy wykonać litery przestrzenne poprzez dobór odpowiedniej metody produkcji. Przed podjęciem ostatecznej decyzji przez Klienta, przygotowujemy wizualizację w celu ustalenia finalnego wyglądu projektu.

Najchętniej wykorzystywanym materiałem jest plexi, PCW i styrodur. Litery wykonane z plexi cechują się wysokim połyskiem materiału. Obróbkę materiału stosujemy dzięki cięciu laserowemu, które pozwala zachować błyszczącą krawędź gotowego produktu. Materiał występuje w wielu kolorach jednolitych oraz efektach lustrzanych lub metalicznych. Jako oznakowanie można też zastosować plexi bezbarwną co zwiększa możliwość konfiguracji warstw i pozwala tworzyć oryginalne efekty. Natomiast litery ze styroduru to doskonała, jedna z tańszych form prezentacji reklamy. Zaletą tego materiału jest przestrzenny wygląd, matowa powłoka oraz nieograniczone możliwości kolorystyczne. Malowane litery przestrzenne są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne a dzięki bogatej ofercie płyt, można wykonać dowolną grubość. Alternatywą dla liter ze styroduru jest materiał PCW spieniony. Projekty wycinane są z grubości 10mm lub 19mm. Najczęściej wykonujemy logo lub napisy, gdzie front oklejony jest folią matową lub błyszczącą, natomiast bok pozostawiamy biały lub malujemy pod zadany kolor. Front materiału jest idealnie gładki a więc wysoko estetyczny. Sprawdzi się zarówno jako oznakowanie do wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń lub obiektów.

Wolnostojące stojaki informacyjne

Kategoria zawiera szereg stojaków i systemów ekspozycyjnych przeznaczonych do prezentacji plakatów reklamowych w sklepach, urzędach, bankach oraz innych instytucjach czy na terenie biura. Stojaki podłogowe to samodzielne prezentery na informacje w Państwa wnętrzach. Produkt wykonany najczęściej z profili aluminiowych, metalowej podstawy oraz odpowiednio dobranego nośnika (kieszeń z akrylu lub rama OWZ w odpowiednim formacie). Również chętnie podejmiemy się oznakowania takiej ramy logo Klienta.

 • wolnostojące stojaki na plakaty z nośnikami z akrylu to rozwiązanie nowoczesne i eleganckie, pasujące do każdego wnętrza. Nośniki z pleksi wykonujemy w formatach standardowych oraz na zamówienie. Produkt wykonujemy z komponentów (profile aluminiowe, podstawa metalowa, uchwyty dystansowe, akcesoria łączące) dlatego możemy dowolnie modyfikować każdą konstrukcję. Do wyboru mamy dwa profile aluminiowe UNI1 i UNI2 z których budujemy nasze konstrukcje.
 • stojaki informacyjne na plakaty z ramami aluminiowymi OWZ. Stojaki występują w wersji jednostronnej i dwustronnej. Aluminiowe ramy dostępne o profilach o grubości 18, 25 i 32 mm. Konstrukcje estetyczne i wytrzymałe, szybka i łatwa wymiana grafiki. Produkty wykonane są z aluminium, które jest tworzywem o wysokiej jakości, cechuje go długa żywotność i elegancki wygląd. Możliwość zbudowania mobilnej wystawy prac oraz plakatów za pomocą naszych rozwiązań. Aluminiowe konstrukcje pozwalają na korzystanie wewnątrz i zewnątrz. Podstawy mogą być metalowe okrągłe i prostokątne

Unikalne systemy ścienne, sufitowe, witrynowe

Systemy linkowe stanowią doskonale rozwiązanie prezentacyjne do wyposażenia banków, muzeów, biur podróży i nieruchomości, księgarni oraz innych budynków użyteczności publicznej czy instytucji. Wykorzystuje się je na witrynach i wystawach jako systemy informacyjne lub elementy designerskie wnętrz. Charakteryzuje je wysoka jakość, elegancki wygląd i wykończenie oraz nieskończony asortyment komponentów (dystanse aluminiowe, kołki dystansowe, uchwyty, linki, mocowania boczne). Sprawia, że w nawet w skomplikowanych sytuacjach przestrzennych można znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Pragniemy również zwrócić uwagę że cena na produkty jest bardzo atrakcyjna w stosunku do jakości. W razie niepewności chętnie doradzimy przy doborze systemów do powierzchni i przestrzeni która jest do dyspozycji. W ramach naszych usług oferujemy również montaż w miejscach docelowych przez wyspecjalizowaną ekipę mającą bogate doświadczenie w pracy z systemami prezentacyjnymi.

Praktyczne identyfikatory plastikowe, plakietki imienne

Identyfikatory plastikowe można spotkać niemal w każdym sklepie czy biurze. Szczególnie w pomieszczeniach korporacji czy banków widuje się całe rzesze ludzi z kolorowymi plakietkami przypiętymi do marynarek, koszul, czy innego typu eleganckiej odzieży. Dzięki temu, ich współpracownicy, a także klienci firmy wiedzą, jak nazywa się osoba, z którą mają do czynienia oraz jakie piastuje stanowisko. Praktycznie każda większa firma potrzebuje takiego oznakowania pracowników w plakietki imienne z logo firm.

Wszechstronne komponenty do tworzenia systemów prezentacyjnych

A dla klientów, którzy chcieliby zrealizować własną aranżację proponujemy pojedyncze komponenty, z których sami mogą zbudować systemy odpowiadające indywidualnym potrzebom. Na podstawie elementów linii produktów systemu możemy wyróżnić 2 podstawowe linie Systemów Prezentacji:

 • Kompozycje dystansowe
 • Kompozycje z wykorzystaniem stalowych linek o średnicy 1,5 mm

Komponenty tych rozwiązań wykonane są z aluminium polerowanego z dbałością o wynik prezentacji. W przypadku większych zamówień możemy również zaoferować Państwu komponenty ze stali nierdzewnej.

Prezentowane produkty charakteryzują się wykonaniem wysokiej jakości, eleganckim wyglądem i wykończeniem, a przede wszystkim szerokim asortymentem komponentów jakich jak;

 • uchwyty boczne, dwustronne, pionowe, poziome),
 • kołki, uchwyty dystansowe,
 • stalowe linki, obciążniki,
 • klipsy, haczyki, zaciski,
 • profil aluminiowy.

Ich bogaty wybór kształtów i kolorów, pozwala dobrać właściwą stylistykę do wyglądu otoczenia użytkowników biura. Te właśnie elementy systemu pozwalają na tworzenie różnych konfiguracji. Wykorzystuje się je w witrynach i wystawach jako systemy informacyjne lub elementy designerskie wnętrz, a także jako wsparcie w punktach sprzedaży. Stają się one coraz popularniejsze ze względu na swą estetykę. Znajdują ponadto coraz to nowsze zastosowanie prezentacyjne. Ten oryginalny i ciekawy sposób ekspozycji treści promocyjnych i informacyjnych świetnie sprawdza się w branży reklamowej. Zdajemy sobie sprawę, że atrakcyjny sposób prezentowania materiałów marketingowych i informacyjnych to dla każdej firmy klucz do sukcesu dlatego gwarantujemy, że wybierając nasze produkty, zwrócą Państwo uwagę Klienta i zachęcą go do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Dodatkowo ich montaż jest niezwykle łatwy i nie przysparzający dodatkowej pracy.

Nie ukrywamy, że wybierając Państwo naszą firmę macie pewność, że współpracujecie z jednym z liderów na rynku.

Transparentne nośniki z plexi

Jako producent mamy nieograniczone możliwości produkcji kieszeni, antyram, tablic z plexi, które stanowią podstawowy nośnik informacji w oferowanych przez nas systemach prezentacyjnych. Do każdego z nich pomożemy dobrać odpowiedni uchwyt. Plexiglas jest znany jako materiał niezwykle przezroczysty i dlatego umieszczane w nim grafiki mogą być oglądane z każdej strony. Dodatkowo atrakcyjna cena jest naszą mocną stroną a nasz rozbudowany park maszynowy pozwala nam wprowadzić na rynek nowy i unikalny pomysł na produkty. Chętnie doradzimy w zakresie doboru Systemów do powierzchni i przestrzeni, którymi Państwo dysponujecie. Wykonacie Państwo u nas również projekt oznakowania logo lub innym znacznikiem.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 147 wyników

1 2 3 4 11 12 13