Kieszenie PVC do listew cenowych

Materiały POS są bardzo ważne do budowania widoczności marki w punkcie sprzedaży, zarówno w handlu jak i innych branżach. Dlatego też, POS-y są cały czas głównym elementem w marketingu. Dobrze wyeksponowany produkt ma większą szansę na to, że Konsument zwróci na niego uwagę i zachęci do zakupu.

Zadania kieszonek z folii

Jednym z głównych nośników reklamy są kieszenie PVC za pomocą, których możemy:

– przedstawić ofertę cenową
– umieścić ulotkę informacyjną o produkcie
– powiadomić o promocji lub obniżce
– zaprezentować nowości
– poinformować o konkursach czy loteriach

Rodzaje kieszonek

Firma POP Time Sp. z o.o. oferuje bezbarwne kieszenie z folii PVC (mat/połysk lub połysk/połysk) w dowolnych formatach i rozmiarach. Grubość materiału dopasowujemy do formatu kieszeni. Na życzenie Klienta możemy również wykonać kieszenie z materiału PET. Proponowane kieszenie umożliwiają jednostronną lub dwustronną prezentację grafiki. Kieszenie pełnią również funkcję zabezpieczającą przed kurzem i zabrudzeniami.

Zaletą kieszeni jest ich łatwy i szybki montaż. W celu zamocowania kieszeni na listwie cenowej wystarczy ją umieścić za przednią część listwy lub zakupić dodatkowo uchwyt umożliwiający zamocowanie kieszeni na profilu cenowym, bez ryzyka zerwania jej przez klienta, podczas wyjmowania produktów z półki. Uchwyty umożliwiają nam zawieszenie kieszeni równolegle lub prostopadle do półki.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór uchwytów do kieszeni. Kieszeń to niezbędny element prezentacji reklamy w każdym sklepie, drogerii czy innym punkcie handlowym. Warto dodać, że tego typu nośniki reklamy są wielokrotnego użytku, więc wystarczy wymienić grafikę w kieszeni w zależności od zapotrzebowania.

Jeśli potrzebujesz czegoś nieco innego lub dodatkowe informacje, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5