Elementy do standów kartonowych

Firma POP Time Sp. z o.o. posiada w swoim asortymencie szeroką gamę rozwiązań do budowy standów kartonowych. Standy to popularne nośniki POS, które możemy spotkać w supermarketach i innych punktach sprzedażowych, które służą zarówno ekspozycji jak i promocji produktów, ale także zachęcają Klienta do zakupów. Nasza firma oferuje wysokiej jakości akcesoria, które zapewnią trwały i i estetyczny wygląd Państwa standów. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

Haki plastikowe i metalowe

Służą do zawieszania produktów w standach kartonowych lub wszelkiego rodzaju displayach. W naszej ofercie znajdą Państwo stabilne i wytrzymałe haki pojedyncze i podwójne o długości od 40 do 300 mm. Istnieje możliwość zamówienia haków w dowolnym kolorze.

Śruby i nity introligatorskie

Wykorzystując je, można w szybki i łatwy sposób połączyć materiał o różnej grubości, świetnie nadają się do skręcania standów z kartonu. Elementy plastikowe oferujemy w różnych długościach i w standardowych kolorach białym, czarnym oraz transparentnym.

Podpórki pionowe i poziome

Dwuczęściowe podpórki (wsporniki) to popularne elementy z tworzywa sztucznego wykorzystywane do budowy stojaków kartonowych (POS). Podpórki (klipsy) służą do łączenia ze sobą ścian stojaka i podtrzymywania jego półek. Pierwszy element wspornika jest umieszczany w ściance bocznej a drugi w półce, następnie wystarczy wczepić jeden element w drugi, tworząc w ten sposób mocne i bezpieczne połączenie. W naszej ofercie znajdą Państwo podpórki pionowe i poziome. Standardowe kolory to biały i transparentny w zależności od modelu. Istnieje możliwość zamówienia podpórek w innych kolorach (min. zamówienia 10 000 szt.).

Plastikowe nóżki

Zabezpieczają podstawę standu (displaya) przed wilgocią oraz uszkodzeniami. Dostępne są trzy modele nóżek tj. samoprzylepne nóżki o wymiarach 50×50 mm do podklejania standu, nóżki wygięte pod kątem 90 stopni na displaye o grubości od 2 do 4 mm oraz elastyczne stopki, które wyginają się pod kątem od 60 do 180 stopni i pasują na karton o grubości od 3 do 6 cm.

Samoprzylepne listwy cenowe

To najpopularniejsza forma mocowania etykiet cenowych lub opisów produktów na półkach w standach kartonowych. Jako producent oferujemy szeroki wybór listew cenowych zarówno standardowych jak i tych na indywidualne zamówienie.

Inne akcesoria

Proponujemy również dodatkowe materiały reklamowe, dzięki którym Państwa stand nabierze indywidualnego charakteru i pozwoli wyróżnić go na tle konkurencji. Mogą to być kieszenie na plakaty, wobblery, osłonki cenowe lub shelf-stoppery z nadrukiem.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

1 2 3 4