Podajniki na katalogi

Stojaki na katalogi

Ulotkownik to niezbędny element wyposażenia w miejscach usługowych.

Proponujemy gotowe stojaki reklamowe, wysokiej jakości, wykonane:
– z plexi giętej i klejonej
– z pleksi odlewanej (solidne i wytrzymałe)

oraz

– rozwiązania “szyte na miarę”

Pojedyncze stojaki na wydruki

do postawienia idealne dla restauracji, pubów, wszelkich punktów handlowych, przy kasie oraz na stoiskach targowych. Stojak na broszury może być prezentowany w wersji jednostronnej lub dwustronnej. Najpopularniejsze stojaki to stojaki typu “L” i typu “T”.

Piętrowe stojaki na katalogi

do postawienia wykonane z pleksi odlewanej. Największą popularnością cieszy się stojak na katalogi A4. Dostępny w wersji pojedynczej (C230) oraz kaskadowej (3C230). Stojaki na foldery wykonane z wysokiej jakości akrylu, podstawa stabilna, format A4, A5, 1/3A4 (DL), niektóre stojaki mają dodatkową możliwość powieszenia.

Naścienne kieszenie na broszury

na ulotki są alternatywą dla stojaków do postawienia na blacie. Produkt przeznaczony do montowania do ściany, regałów sklepowych czy stojaków na produkty. Na ściance tylnej stojak ma otwory umożliwiające montaż. Największym powodzeniem cieszą się kieszenie z serii Perfecto-Wall. Standardowe formaty: 1/3A4, A5, A4. Inne formaty wykonamy na zamówienie.

Mobilne ekspozytory reklamowe, Stojaki wolnostojące

do postawienia na podłodze, stojaki podłogowe na ulotki i katalogi . Oferujemy stojaki z półkami, stojaki składane typu “ZIG-ZAG”, stojaki drabinowe oraz wykonane na zamówienie z profili aluminiowych. Stojaki przeznaczone są do prezentacji katalogów oraz ulotek.

Format stojaków dowolny, począwszy od standardowych formatów DL, 1/3 A4, A5, A4 oraz inne na zamówienie według potrzeb. U nas z pewnością znajdziesz stojaki na ulotki reklamowe jakich potrzebujesz.

Ekspozytory na ulotki i katalogi

Każdy ekspozytor na ulotki z pleksi może być wykonany i dostarczony z nadrukiem, co nada mu indywidualny charakter. Może to być logo firmy, slogan, napisy lub inna dowolna grafika. W zależności od potrzeb proponujemy różnego typu metody nadruku; naklejka, druk UV, sitodruk.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

1 2 3