Prezentacja wydruków

Chcesz w niebanalny sposób pokazać swoje wydruki? Drukuj! Mamy w swojej ofercie pełną gamę nośników, która pomoże w prezentacji grafik, plakatów, reklam, informacji i w zasadzie każdej formy materiału. Twoja reklama będzie się rozwijać… dzięki nowoczesnej i eleganckiej formie prezentacji. Drukowanie nigdy nie było tak proste!

Popularne kieszenie na ulotki

Koszulki PVC, PMMA na ulotki jest to jeden z najczęściej używanych produktów w miejscach sprzedaży czy biurach. Jest to wygodny i elegancki sposób dystrybucji ulotek lub grafiki każdego formatu. Powszechnie wykorzystywane we wszystkich gałęziach handlu i usług, mogą skutecznie zwiększać sprzedać, a także zachęcać potencjalnych klientów, do głębszego zainteresowania się Państwa ofertą. Znakomicie sprawdzają się we wszystkich miejscach, w których panuje duże natężenie od strony ruchu pieszego takich jak halle, korytarze, recepcje, poczekalnie.

Wysoka przeźroczystość i bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, pozwala na długie i bezusterkowe korzystanie z kieszonek. Chronią również wydruk przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie ma lepszej osłony na wydruki informacyjne z tworzyw sztucznych.  Jesteśmy bezpośrednim producentem kieszeni dlatego możemy w naszym programie zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze antyramy w rozsądnych cenach.

Eleganckie stojaki podłogowe na ulotki

Uniwersalne stojaki pozwalają na wyeksponowanie wydruku w najróżniejszych rozmiarach. W odróżnieniu od stojaków dedykowanych których przeznaczone są na konkretny format broszur ten typ stojaków charakteryzuje konstrukcja pozwalająca wyeksponować drukowania większość ulotek. Wybór ich gabarytów oraz kształtów zależny jest od potrzeb nabywcy, rozmiaru i istoty prezentowanych treści czy w końcu miejsca, w którym mają być wystawione. Są wśród nich ekspozytory tradycyjne w formie jak i te o bardzo nowoczesnych kształtach. Duże zróżnicowanie tej kategorii sprawia, że trudne staje się opisanie tych produktów pod jednym hasłem – stojak. Natomiast cechą wspólną wszystkich prezentowanych tutaj stojaków podłogowych na wydruk jest jednak ich świetna funkcjonalność i uniwersalizm zastosowanych rozwiązań. A bogaty wybór form, rozmiarów sprawiają, że wypełniając swoje zadanie, jednocześnie uzupełniają i wzbogacają wygląd każdego wnętrza.

Efektowne ścianki prezentacyjne, ścianki reklamowe

Ścianki prezentacyjne, zwane także ściankami wystawowymi, prezentacyjnymi czy targowymi stanowią podstawę wizualnej oprawy każdej fachowo przygotowanej prezentacji produktów i usług, zarówno w otwartych jak i zamkniętych przestrzeniach. Są one także bardzo ważnym elementem wystroju sal podczas konferencji czy wystąpień publicznych. W każdym wypadku, ścianki prezentacyjne profesjonalnie wydzielają przestrzeń, stanowią kompatybilną z wizerunkiem firmy oprawę prezentowanych treści i produktów, oraz podkreślają prestiż wydarzenia. Zazwyczaj zbudowane są z lekkiej, aluminiowej konstrukcji oraz prezentowane są na niej przenośne materiały dużego formatu.

Uniwersalne listwy i ramy do plakatów, akcesoria do montażu

Ramy na plakaty z aluminiowym systemem OWZ doskonale wyeksponują i zabezpieczą Państwa wydruki reklamowe i drukowanie promocyjne. Zastosowane rozwiązanie (OWZ: Otwórz-Włóż-Zamknij) umożliwia łatwą wymianę plakatu i świetnie trzymają konstrukcję od strony prezentacyjnej. Ta koncepcja to prawdziwy przełom w dziedzinie reklamy wizualnej. Jego wprowadzenie na rynek i wykorzystanie do produkcji takich ram spowodowało, iż zmiana ekspozycji stała się niezmiernie prosta i zajmuje dosłownie kilka chwil. Obecnie ramki do plakatów których konstrukcja bazuje na profilu OWZ spotykamy praktycznie na każdym kroku, a liczba jego zastosowań wciąż rośnie. Ramki na plakaty wykonane są z aluminium, które jest tworzywem o wysokiej jakości i cechuje go długa żywotność oraz elegancki wygląd. Kolejny nasz sukces sprzedażowy to listwy aluminiowe do wieszania plakatów. Wykonane są z aluminium anodowanego w kolorze srebrny-mat o lekko zaokrąglonym kształcie co nadaje im bardzo estetyczny wygląd. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im produkty, które mogą wykorzystać bezproblemowo w każdej sytuacji i warunkach. Są w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Listwa plakatowa przeznaczona jest do ekspozycji zdjęcia, plakatów, banerów innych grafik wykonanych na materiałach elastycznych. Do montażu plakatów idealnie nadają się także profile plastikowe. Wydruk montowany z ich pomocą jest szybki i niezwykle prosty. To lekkie rozwiązanie jest idealnym sposobem na zamocowanie wydruków czy innych materiałów papierowych o cienkich grubościach. Dostępne są rozwiązania wsuwane i zatrzaskiwane z możliwością dołączenia haczyków ułatwiających zawieszanie. Najchętniej kupowane są listwy plakatowe bezbarwne ale możemy również dostarczyć ten produkt w innych kolorach – takich jak: kolor biały, czarny, a dla większych ilości również: żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony. Mamy także możliwość oklejenia naszych listew taśmą samoprzylepną dwustronną: bezbarwną lub piankową

Praktyczne potykacze

Stojak reklamowy w formie potykacza aktualnie przeżywa swoisty renesans. Współczesny świat przesycony jest różnorodnością produktów, sklepowe półki niemalże uginają się pod ciężarem najróżniejszych towarów, które często zlewają się w jedną całość, mieniąc się wieloma kolorami. W odniesieniu do tego obecnego świata bardzo trafne okazuje się stwierdzenie, że aby coś zauważyć, trzeba się o to potknąć. Dlatego marketingową odpowiedzią na te słowa jest nowość dla klienta jako wspomniane wcześniej potykacze reklamowe.

Bez obaw drukuj …a my pomożemy Ci w nieszablonowej komunikacji. Drukowanie nigdy nie było tak proste!

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 173 wyników

1 2 3 4 13 14 15