Haki plastikowe, haki metalowe

Firma POP Time Sp. z o.o. posiada w swoim asortymencie szeroki wybór haków plastikowych i metalowych.

Służą one do zawieszania produktów:

– na ściankach perforowanych,
– na panelach typu space wall,
– na kratkach,
– w standach kartonowych,
– w różnego rodzaju displayach.

Swoją popularność zdobyły dzięki zastosowaniu praktycznie w każdej branży – spożywczej, odzieżowej, kosmetycznej, budowlanej, motoryzacyjnej, sportowej, elektronicznej itd. Umieszczając towar na hakach jest on bardziej wyróżniony spośród innych marek, które znajdują się na półkach, a tym samym lepiej widoczny dla potencjalnego Klienta. Produkty te różnią się sposobem mocowania, mogą być wbijane, nakładane, przyklejane,

Haki pojedyncze, podwójne

W naszej ofercie znajdą Państwo stabilne i wytrzymałe haki pojedyncze oraz podwójne o długości od 15 do 300 mm.

Ponadto oferujemy haczyki samoprzylepne z wysokogatunkową taśmą piankową, które można przykleić w dowolnym miejscu. Tego rodzaju haczyki wykorzystywane są na lżejsze produkty typu karty podarunkowe, próbki, ulotki itp. W naszej ofercie znajdują się również haczyki do eksponowania okularów na stojakach ze specjalnie zaprojektowanym bolcem, utrzymującym stabilnie okulary.

Haki kolorowe

Istnieje możliwość zamówienia haków w dowolnym kolorze (minimalna ilość 10 000 szt.).

Akcesoria do kołków plastikowych

W tej grupie produktowej znajdują się również dodatkowe akcesoria do haków i są to m.in.: ograniczniki czyli tak zwane blokady zapobiegające przesuwaniu się produktów na hakach oraz cenówki, które umożliwiają prezentację ceny lub innych informacji. Akcesoria są zwykle dostępne “od ręki” w kolorze białym i transparentnym. Dodatkowo proponujemy eurozawieszki na produkty, opakowania, które nie mają otworów a które chcieliby Państwo wyeksponować na hakach.

Cena uzależniona jest od ilości zamawianego produktu. Im większa ilość tym bardziej atrakcyjna cena. W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@poptime.pl. Jeżeli chodzi o dostępność to większość asortymentu trzymamy dla Państwa na magazynie w Warszawie, dlatego też zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Darmowa wysyłka próbek.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

1 2