Komponenty, systemy prezentacyjne

Akcesoria do mechanizmów zawieszeń to wszystkie elementy, jakie potrzebujesz, aby stworzyć własną galerię obrazów, grafik, czy plakatów. Wybierz poszczególne elementy by cieszyć się w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem, dostosowanym do Twoich potrzeb prezentacji. Tutaj znajdziesz artykuły uzupełniające gotowe warstwy zestawu. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem. W POP Time oferujemy Państwu gotowe rozwiązania, stanowiące inspirację do dalszych projektów, z podziałem na miejsce ich montażu. Popularne i lubiane rozwiązanie o ciekawym wyglądzie i praktycznym użytkowaniu.

Atrakcyjne wizualnie rozwiązania przy niewielkim koszcie dostosowane do każdych potrzeb, takie jak:

Systemy naścienne
Systemy podłoga – sufit
Systemy podwieszane
Systemy wolnostojące

Akcesoria do tworzenia instalacji ekspozycyjnych

A dla klientów, którzy chcieliby zrealizować własną aranżację proponujemy pojedyncze komponenty, z których sami mogą zbudować systemy odpowiadające indywidualnym potrzebom. Na podstawie elementów linii produktów systemu możemy wyróżnić 2 podstawowe linie Systemów Prezentacji:

Kompozycje dystansowe
Kompozycje z wykorzystaniem stalowych linek o średnicy 1,5 mm

Komponenty tych rozwiązań wykonane są z aluminium polerowanego z dbałością o wynik prezentacji. W przypadku większych zamówień możemy również zaoferować Państwu komponenty ze stali nierdzewnej.

Prezentowane produkty charakteryzują się wykonaniem wysokiej jakości, eleganckim wyglądem i wykończeniem, a przede wszystkim szerokim asortymentem komponentów jakich jak;

uchwyty boczne, dwustronne, pionowe, poziome),
kołki, uchwyty dystansowe,
stalowe linki, obciążniki,
klipsy, haczyki, zaciski,
profil aluminiowy.

Ich bogaty wybór kształtów i kolorów, pozwala dobrać właściwą stylistykę do wyglądu otoczenia użytkowników. Te właśnie elementy systemu pozwalają na tworzenie różnych konfiguracji. Wykorzystuje się je w witrynach i wystawach jako systemy informacyjne lub elementy designerskie wnętrz, a także jako wsparcie w punktach sprzedaży. Stają się one coraz popularniejsze ze względu na swą estetykę. Znajdują ponadto coraz to nowsze zastosowanie prezentacyjne. Ten oryginalny i ciekawy sposób ekspozycji treści promocyjnych i informacyjnych świetnie sprawdza się w branży reklamowej. Zdajemy sobie sprawę, że atrakcyjny sposób prezentowania materiałów marketingowych i informacyjnych to dla każdej firmy klucz do sukcesu dlatego gwarantujemy, że wybierając nasze produkty, zwrócą Państwo uwagę Klienta i zachęcą go do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Dodatkowo ich montaż jest niezwykle łatwy i nie przysparzający dodatkowej pracy.

Nie ukrywamy, że wybierając Państwo naszą firmę macie pewność, że współpracujecie z jednym z liderów na rynku.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

1 2 3 4 5