Nasuwane uchwyty na półki

Tego typu chwytaki reklamowe są najczęściej poszukiwanym rozwiązaniem i pasują do prawie wszystkich rodzajów półek, używanych obecnie w sprzedaży detalicznej. Wszystkie nasze mocowania produkowane są z najwyższej jakości przezroczystych tworzyw sztucznych.

Zastosowanie uchwytów

Uchwyty wykorzystywane są najczęściej do mocowania listew cenowych, kieszeni na ulotki, informacji, etykiet, wobblerów, shelf-stopperów lub po prostu cen. Montaż takich mocowań jest prosty i szybki. Uchwyt może być mocowany na półkę szklaną lub drewnianą o grubości od 3 do 40 mm.

Korzyści stosowania nasuwanych uchwytów

Zaletą tych rozwiązań jest to że mocowanie jest bezinwazyjne czyli bez konieczności przyklejania, dlatego też chwytaki można w dowolnej chwili zdjąć lub zmienić jego położenie bez pozostawiania śladów. Takie zaczepy to idealne rozwiązanie dla sklepów, drogerii, aptek i innych punktów usługowych.

Rodzaje rozwiązań

W naszej ofercie handlowej znajdziesz szeroki wybór mocowań na różne sposoby. W zależności od zapotrzebowania reklamę można zamocować prostopadle lub równolegle do półki. W celu doboru odpowiedniego produktu proponujemy zamówić próbki, których dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy spedycyjnej lub Poczty Polskiej.

Nasze mocowania dostępne są w ciągłej sprzedaży a cena produktu uzależniona jest od zamawianej ilości. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8