Osłonki cenowe, stopery reklamowe

Odpowiednie wyeksponowanie produktu lub marki na półce jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Dobrze wypromowany produkt ma większą szansę na to, że Konsument zwróci na niego uwagę i zachęci do zakupu. Aby zwiększyć sprzedaż danego produktu możemy wykorzystać do jego promocji shelf-stoppery lub osłonki cenowe, zwane też okienkami cenowymi lub zawieszkami regałowymi. Jest to jedna z popularniejszych metod promocji produktów na półce sklepowej.

Osłonki cenowe z nadrukiem mają za zadanie przyciągnąć wzrok klienta na produkty, które chcemy wyróżnić spośród innych konkurencyjnych produktów. Idealnie zaprezentują markę, produkt lub innego rodzaju informację, którą chcemy przekazać Klientowi. Mogą również informować o nowości, wyprzedaży lub promocyjnej cenie. Tego rodzaju rozwiązanie świetnie się sprawdza przy różnego rodzaju akcjach promocyjnych lub świątecznych. Osłonki cenowe możemy zamocować bezpośrednio przy promowanym produkcie na regale sklepowym lub ladzie chłodniczej. Zaletą osłonek cenowych jest ich łatwy i szybki montaż. W celu zamocowania osłonki na listwie cenowej wystarczy ją umieścić za przednią część listwy. Produkujemy shelf-stoppery wyłącznie z najwyższej jakości tworzyw sztucznych typu PVC oraz PET. Grubości materiałów dobieramy indywidualnie oraz zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Stopery promocyjne

W ofercie standardowej proponujemy 2 wzory graficzne shelf-stopperów. Do wybory mają Państwa stopery z napisem: “PROMOCJA – NISKA CENA” w kolorze zielonym oraz “STOP-SUPER CENA” w kolorze czerwonym. Stopery posiadają przezroczyste okienko przez, które widać cenówkę oraz wystające skrzydełko mające na celu zwrócić uwagę Klientów przechodzących alejką sklepową. Kieszonka (okienko) ma wymiar 80 x 50 mm zaś skrzydełko 85 x 85 mm. Stopery wykonane są z wytrzymałego tworzywa PVC lub PET i zadrukowane w technologii UV oraz sitodruku.

Shelf-stopery na zamówienie

Shelf-stoppery z indywidualnym nadrukiem i logo jeszcze bardziej wyróżnią Państwa markę lub produkt, a Klienci przechodzący sklepowymi alejkami na pewno zwrócę na niego uwagę. Dobrze zaprojektowane i wykonane stopery mogą okazać się bardzo skuteczne i stosunkowo niedrogie. Wykonujemy stopery w dowolnych kształtach i wymiarach oraz o różnej grubości materiału. Nasi Klienci doceniają wysoką jakość wykonania oraz szybkie terminy realizacji.

Osłonki cenowe

Kieszonka “NOWOŚĆ” oferowana jest w dwóch kolorach zielonym oraz czerwonym a jej wymiar to 81 x 65 mm. Istnieje możliwość zamówienia kieszonki w innym rozmiarze i kolorze a min. zamówienia to 100 szt. Oferujemy również bezbarwne stoppery reklamowe na wymienną grafikę lub cenę. Tego typu osłonki cieszą się dużą popularnością, gdyż są wielokrotnego użytku i można w dowolnym momencie wymienić grafikę w zależności od zapotrzebowania. Warto dodać, że kieszonka zabezpiecza również cenówkę przed zabrudzeniem, kurzem i rozmazaniem.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5