Listwy reklamowe, uchwyty cenowe

Listwy reklamowe to najbardziej popularne materiały POS, wykorzystywane przez firmy w celu promocji marki lub produktu w punkcie sprzedaży. Listwy z nadrukiem zwane również shelflinerami i shelftalkerami to materiały reklamowe umieszczane na krawędzi półki w celu ekspozycji produktów na półce sklepowej. Listwy napółkowe (shelflinery, shelftalkery) to doskonałe narzędzie reklamowe wspomagające sprzedaż produktów, gdyż ich celem jest zwiększenie widoczności produktów na półkach. Pozwalają wyeksponować produkt na półce wśród innych konkurencyjnych marek, mogą również informować o nowości lub promocyjnej cenie. Dobrze wyeksponowany produkt ma większą szansę na to, że Konsument go zauważy.

Shelfliner, shelftalker – reklama firmy.

Listwy z nadrukiem wykonujemy w dowolnych kształtach i wymiarach, wykorzystując własny park maszynowy, co umożliwia nam realizacją najbardziej nietypowych zamówień. Tworzymy produkty, które wyróżnią Państwa markę w punkcie sprzedaży i przyciągną wzrok potencjalnego Klienta. Jesteśmy wstanie zrealizować projekty dostosowane do potrzeb konkretnego produktu i Państwa indywidualnych założeń i wytycznych. W naszym studium graficznym przygotowujemy profesjonalne wizualizacje 3D. Listwy półkowe reklamowe produkujemy z takich materiałów jak PVC oraz PET.

Polecamy listwy z nadrukiem jedno lub wielokolorowym, kolor nadruku można dostosować do logo firmy lub produktu. Nadruki wykonujemy w technologii offsetowej, cyfrowej UV i sitodruku. Montaż listew jest bardzo prosty i szybki do wykonania, gdyż shelflinery posiadają zaaplikowaną dwustronną taśmę samoprzylepną, umożliwiającą swobodne ich przymocowanie do półki. Należy jednak pamiętać, żeby przed przyklejeniem listew odkurzyć i odtłuścić powierzchnię na której zamierzamy zamocować uchwyt. W celu przygotowania wyceny prosimy o przysłanie pliku graficznego wraz z wymiarami oraz ilością jaką są Państwo zainteresowani.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

1 2