Pojemniki kulowe

Pojemniki kulowe plexi przeznaczone są do wszechstronnego zastosowania. Kule znajdują swoje zastosowanie jako elementy dekoracyjne, prezentacyjne oraz reklamowe. Stanowią wyposażenie witryn, sklepów oraz regałów sprzedażowych. Mogą służyć jako podajniki na słodycze lub drobne produkty w miejscach przykasowych, gdzie Klient podejmuje spontaniczne decyzje o zakupie. Świetnie eksponują asortyment, są przezroczyste, nie zajmują dużo miejsca. Zmieszczą się na ladzie, np. przy okienku aptecznym. Prezentery kulowe bardzo dobrze sprawdzają się na stoiskach targowych zachęcając odwiedzających do sięgania po próbki, produkty reklamowe lub wizytówki. Posiadają one otwór, dzięki któremu klient ma łatwy dostęp do towaru. Elegancki prezenter CUBE można wykorzystać do prezentacji małych towarów lub w formie zsypu na gadżety podarunkowe. Prezenter kulowy to świetne wsparcie różnorodnych pomysłów prezentacyjnych.

Prezentery kulowe

Średnica kul w naszym asortymencie to zakres od 200 do 300 mm. Pojemniki są wykonane w technologii termoformowania próżniowego. Wersja ekonomiczna jednej z kul (KULA260ECO) powstaje z materiału PET o grubości 0,4 mm, który charakteryzuje się wysoką odpornością na pęknięcia i zarysowania a jednocześnie jej cena jest bardzo przystępna. Wersje wysoko jakościowe, takie jak KULA200 i KULA300 wykonane są z polistyrenu. Jest to twardy materiał o dużej przejrzystości. Zestaw składa się z składa się z dwóch części, do samodzielnego montażu (2 półkule, jedna z otworem).

Jedna z naszych propozycji ma możliwość zamocowania pojemnika kulowego do półki, blatu lub stołu za pomocą metalowego uchwytu z pierścieniem zaciskowym, tzw. imadłem. Jest to świetna alternatywa dla zaoszczędzenia przestrzeni. Produkt wygląda jakby wisiał w powietrzu.

Nadruk oraz znakowanie kuli

Istnieje możliwość nadruku na kuli marki produktu lub logo producenta. Zazwyczaj jest to grafika o długości ok. 6 cm. Takie znakowanie pozwala na wielokrotne wykorzystywanie prezentera na produkty tego samego typu lub jednego wytwórcy.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7