Ścianki prezentacyjne, ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe to rozwiązania większego formatu gdzie przekaz ma być widoczny. Stosowane są najczęściej wewnątrz budynku. Można je spotkać w urzędach, centrach handlowych, bankach a nawet na dworcach. Idealne również na targi.

Ścianki wystawiennicze mają szerokie zastosowanie, mogą prezentować jeden plakat lub całą galerię zdjęć, plakatów, fotografii a także banery reklamowe. Nasze rozwiązania są modułowe, można je łączyć oraz dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb. Przeznaczenie powyższych rozwiązań do ekspozycji oraz budowy całych systemów np. przy organizacji wystaw.

Stojaki promocyjne – 3 grupy:

UNI2 BOARD – stelaż, profile aluminiowe, nośniki, plakaty
UNI2 BANNER – stelaż , banner
UNI T-SNAP – stelaż, ramy aluminiowe, plakaty

UNI2 BOARD

UNI2 BOARD stojaki zbudowane są na bazie aluminiowego stelaża UNI2, wewnątrz którego rozpięte są linki stalowe, na których z kolei zamocowane są nośniki reklamowe. Ścianka reklamowa dedykowana do prezentacji plakatów oraz ulotek (grafika wymienna). Systemy wystawiennicze na kółkach.

UNI2 BANNER

UNI2 BANNER wolnostojąca ścianka reklamowa zbudowana jest na bazie aluminiowego stelaża UNI2. Całość na kółkach, co ułatwia przestawianie ścianki w inne miejsce. Dostarczamy je w komplecie z wydrukiem na banerze, rozmontowane do transportu (2 boki “T” na kółkach, 2 poziome profile i zwinięty baner). W komplecie dostarczamy narzędzia niezbędne do montażu. Baner, usztywniony metalowymi prętami, wsuwany jest w szczeliny poziomych profili aluminiowych, przez co wymiana grafiki jest bardzo łatwa. Istnieje możliwość zamówienia grafiki w formacie na życzenie, lub skorzystania z proponowanych przez nas standardowych

UNI T-SNAP

UNI T-SNAP stojak planszowy zbudowany na bazie profilu UNI1. Dostępny w wersji jedno i dwustronnej. Ścianka reklamowa dedykowana do prezentacji plakatów oraz innych wydruków. Wysoki stojak z ramą o profilu aluminiowym 32 mm, rama ze ściętymi narożnikami. Plakat chroniony folią antyrefleksyjną z 0,5 mm PVC. Wszystkie 4 profile otwierane. Z stojaków UNI T-SNAP można budować ścianki wystawiennicze poprzez ich łączenie, dzięki czemu powstają ścianki reklamowe.

Prezentery do plakatów inaczej zwane stojaki wystawowe, to wysokiej jakości gama produktów, która spełniają funkcję pop up-ów, roll-up-ów, które mogą być stosowane zamiennie lub razem, to alternatywna dla ścianki tekstylnej. Ścianki reklamowe to jedyna w swoim rodzaju prosta a zarazem elegancka konstrukcja sprawdzająca się na stoiska targowe i inne przestrzenie dla usług i klientów. Cena uzależniona od ilości zamawianych produktów, zachęcamy do wysyłania zapytań.

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

1 2