Inne uchwyty reklamowe

Inne uchwyty reklamowe to szeroka grupa produktów, które stosuje się do wielu rozwiązań w branży reklamowej, szeroko rozumianej poligrafii oraz życiu codziennym. Są to produkty, które mają za zadanie ułatwić montaż lub prezentację produktu, czy też materiałów reklamowych. Jako doświadczony producent i dystrybutor materiałów POS, dbamy o to, aby oferowane przez nas artykuły jak najlepiej spełniały swoje zadanie. Warto wspomnieć, że materiały POS to nie tylko idealna forma prezentowania produktu czy informacji, ale także skuteczny sposób na promocję marki lub usługi, tym samym skutecznie wpływają na zwiększenie sprzedaży. Dlatego też warto pomyśleć o odpowiednim doborze artykułów POS. W oparciu o Państwa opinie i sugestie wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Prezentowane mocowania umożliwiają montaż np. oznaczeń, opisów oraz etykiet cenowych do produktów na różne sposoby: do zawieszenia na butelkach lub prętach, do postawienia lub przyklejenia do półki sklepowej, blatu czy ściany.

Każdy uchwyt reklamowy ma wiele zastosowań, stosujemy w zależności od celu jaki mamy oraz powierzchni do jakiej chcemy przymocować reklamę.

Nasza oferta uchwytów reklamowych

– uchwyt do płyt CD,
– pianki do płyt CD,
– uchwyty do spienionego PVC,
– samoprzylepny uchwyt na długopis,
– klipsy z agrafką do identyfikatorów,
– podstawki na kartonik,
– rączki do teczek,
– gumki do teczek,
– plastikowe haczyki do zawieszania ubrań, czapek, skarpetek,
– klipsy do identyfikatorów, zawieszki na reklamę mocowane na szyjkę butelki, silikonowe paski i wiele innych.

W celu zamocowania reklamy oraz produktów doradzimy Państwu odpowiedni uchwyt, zachęcamy do kontaktu i zamówienia próbek.

Jeżeli nie znajdą Państwo poszukiwanego rozwiązania prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Oferty cenowe wysyłamy indywidualnie, cena uzależniona jest od ilości zamawianego produktu. Większość produktów trzymamy dla Państwa na magazynie w Warszawie.

Zapraszamy również do naszego showroomu w Warszawie, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą.
 

Dlaczego nie podajemy cen na stronie?
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości produktu, kontakt z nami pozwoli na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Wycenę na standardowe produkty otrzymasz niezwłocznie.

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

1 2 3